Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5