Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0