Titles you rated
GodzillaRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 3.0- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 1.5
Gangnam BluesRated ★ 2.0
HugoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5