Movies
Ratings
35
The AvengersRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0