Movies
Ratings
408
R-PointRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.0- SawRated ★ 3.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 2.5
George of the JungleRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
Enemies In-LawRated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 2.5
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0