Series
Ratings
12
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5