Movies
Ratings
17
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0