Titles you rated
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0