Titles you rated
City HunterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5