Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Journey's EndRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5