Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
The DuoRated ★ 4.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
Dummy MommyRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5