Series
Ratings
60- FamilyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0