Series
Ratings
70
Warm and CozyRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 1.0
Angry MomRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0