Movies
Ratings
616
The World of LoveRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5