Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 5.0