Movies
Ratings
32
Se7enRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5