Series
Ratings
13
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 2.5