Movies
Ratings
434
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The AeronautsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
CatsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0