Series
Ratings
102- KkangsooniRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 2.5
Shin DonRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0