Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
VIPRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Should We Kiss FirstRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0