Movies
Ratings
231
Black PantherRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
LucyRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
HulkRated ★ 1.5