Series
Ratings
20
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5