Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
The VillainessRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0