Movies
Ratings
15
TranscendenceRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0