Titles you rated
In Another World with My SmartphoneRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 4.0
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0