Movies
Ratings
318
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The LoverRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
The Solitary GourmetRated ★ 2.5