Titles you rated
- Like a MiracleRated ★ 1.5
Pure LoveRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 1.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 1.5
StyleRated ★ 1.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 0.5
Pots of GoldRated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Wonderful MamaRated ★ 1.0- Snail Study DormsRated ★ 1.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 1.0
I Believe in LoveRated ★ 1.0
Bel AmiRated ★ 0.5