Series
Ratings
22- 아오이 호노오Rated ★ 5.0
- Merry MaryRated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0