Movies
Ratings
33
Chico & RitaRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Ich bin dann mal wegRated ★ 1.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5