Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0