Movies
Ratings
22
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
AftershockRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Dial M for MurderRated ★ 0.5
17 AgainRated ★ 4.0