Series
Ratings
357
TriggerRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.0