Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5
A Special LadyRated ★ 2.0
Seoul VibeRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5