Titles you rated
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Pokémon: Johto Region StoryRated ★ 3.0
MummiesRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Trolls World TourRated ★ 3.0
Trolls Band TogetherRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.0