Movies
Ratings
68
Us and ThemRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0