Titles you rated
BigRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
Rules of LoveRated ★ 2.0- Unanswered questionsRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0