Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0