Movies
Ratings
20
Total RecallRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0