Movies
Ratings
1079
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0- Miseuteoteurot: deo mubiRated ★ 2.5
First ReformedRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 3.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Bravo, My LifeRated ★ 3.5
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.0
The TruthRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.5