Titles you rated
GiantRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0