Movies
Ratings
18
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0- Green DaysRated ★ 4.0
Project ARated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
WetlandsRated ★ 5.0
GlassesRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
Moomins on the RivieraRated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 5.0