Movies
Ratings
141
Love LetterRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Get the GringoRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 2.5