Titles you rated
The Family StoneRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Don't Say a WordRated ★ 3.0
In the HouseRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Young & BeautifulRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
21 GramsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
White Boy RickRated ★ 3.0
AmsterdamRated ★ 2.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
The Bounty HunterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0