Movies
Ratings
688
Blue StreakRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 5.0