Movies
Ratings
55
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
We Are Your FriendsRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0