Movies
Ratings
67
Black SwanRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0