Titles you rated
Russian DollRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0