Titles you rated
- Flowers for AlgernonRated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 5.0
The Last CinderellaRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0