Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5- Top Right CornerRated ★ 4.0
- When the Trees Sway, the Heart StirsRated ★ 2.0
- COMMUNITYRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5