Titles you rated
AemaRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 2.0
The ActRated ★ 4.5
QuizRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
DevsRated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 2.5